Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

Київ 12:52

Відбулися консультації з питань головування України в ОБСЄ у 2013 році

13 грудня 2012, 16:00

У консультаціях взяли участь Генеральний секретар ОБСЄ Ламберт Дзанньєр, представники держав-членів Трійки ОБСЄ, голови комітетів Постійної ради ОБСЄ. Делегацію України як майбутньої головуючої держави в ОБСЄ очолив в.о. Директора Політичного департаменту МЗС України, Керівник Робочої групи із забезпечення головування України в ОБСЄ Вячеслав Яцюк.

В рамках консультацій відбувся змістовний обмін думками стосовно діяльності ОБСЄ у 2013 році під політичним керівництвом України. Учасники обговорили результати засідання Ради Міністрів ОБСЄ, яке проходило 6-7 грудня ц.р. в Дубліні, зокрема, рішення щодо поглиблення роботи зі створення спільноти безпеки ОБСЄ в рамках процесу „Гельсінкі + 40”. Окремо були розглянуті такі питання, як врегулювання тривалих конфліктів на просторі ОБСЄ, започаткування діалогу щодо відновлення режиму контролю над звичайними збройними силами в Європі, активізація діяльності ОБСЄ в економіко-довкільному вимірі, функціонування людського виміру діяльності Організації.

Іноземні партнери України високо оцінили відкритість майбутнього Українського головування до проведення діалогу із зацікавленими сторонами щодо актуальних питань порядку денного Організації. 

Вони також заявили про готовність надавати всілякого сприяння діяльності Міністра закордонних справ України як наступного Діючого голови ОБСЄ.

 

 

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.