Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

Київ 12:24

Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль провела зустріч з Послом Нової Зеландії в Україні (за сумісництвом) Венді Хінтон

25 серпня 2015, 15:48

О.Зеркаль висловила вдячність за підтримку Новою Зеландією суверенітету та територіальної цілісності України, а також підкреслила плідну взаємодію у рамках міжнародних організацій.

Сторони відзначили результативність зустрічі Міністрів закордонних справ двох держав у рамках засідання Ради Безпеки ООН у липні ц.р.

Заступник Міністра поінформувала новозеландського Посла про розвиток внутрішньополітичної ситуації в Україні, щодо заходів з протидії російській агресії, про стан імплементації Мінських домовленостей та стосовно практичних заходів, які вживаються керівництвом нашої держави для врегулювання ситуації на сході України.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.