Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

Київ 20:07

Перший Заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко прийняла копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Мальта в Україні Джона Дебоно

26 травня 2015, 12:12

Джон Дебоно підтвердив незмінну позицію своєї країни щодо невизнання анексії Автономної Республіки Крим, а також наголосив, що Мальта перебуває в авангарді міжнародної підтримки України.

Він зазначив, що всередині ЄС панує консолідована підтримка територіальної цілісності і суверенітету України, а також висловив сподівання, що «миролюбна природа української нації переможе всі виклики». Зі свого боку Наталія Галібаренко наголосила на відданості України виконанню Мінських домовленостей та врегулюванню конфлікту дипломатичним шляхом.

Н.Галібаренко зазначила, що в Україні високо цінують той факт, що Мальта однією з перших держав-членів ЄС ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною і ЄС. У цьому контексті Посол підтвердив готовність Мальти поділитися власним досвідом щодо проведення переговорів про приєднання до ЄС. Він також висловив підтримку перспективи запровадження безвізового режиму між Україною і ЄС.

Співрозмовники привітали започаткування з червня цього року прямого авіасполучення між Україною і Мальтою, а також обговорили перспективні напрями поглиблення двосторонньої співпраці, зокрема розширення договірно-правової бази.

Останні новини

Коментар МЗС України щодо обстрілу міжнародного аеропорту м. Абга (Королівство Саудівська Аравія) | 13 червня, 11:50

МЗС України висловлює глибоке занепокоєння у зв’язку з почастішанням диверсійно-терористичних нападів на території Королівства Саудівська Аравія, останнім проявом яких став обстріл міжнародного аеропорту м. Абга 12 червня 2019 року.