Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

Київ 12:20

Заступник Міністра закордонних справ України Олена Зеркаль прийняла Посла Австралії в Україні Дугласа Роберта Траппетта

14 січня 2015, 20:00

14 січня заступник Міністра закордонних справ України Олена Зеркаль прийняла копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Австралії в Україні Дугласа Роберта Траппетта.

Під час зустрічі співрозмовники обмінялися думками щодо перспектив подальшого розвитку українсько-австралійських відносин у різних сферах, обговорили графік двосторонніх контактів на поточний рік. Сторони позитивно оцінили взаємодію двох країн у рамках міжнародних організацій.

Заступник Міністра та новопризначений Посол Австралії обговорили нинішню ситуацію в Україні та перспективи мирного врегулювання ситуації у східних регіонах країни, а також торкнулися питання розслідування авіакатастрофи літака «Малазійських авіаліній» рейсу МН 17.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.