Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

Київ 12:13

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся з Міністром закордонних справ КНР Ван Ї

25 вересня 2013, 19:37

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара у рамках загальнополітичних дебатів 68-ої сесії ГА ООН зустрівся з Міністром закордонних справ КНР Ван Ї.

Під час зустрічі міністри обговорили графік двосторонніх політичних контактів високого рівня на 2013-2014 рр. Особливу увагу було приділено підготовці візиту до Китайської Народної Республіки Президента України В.Ф.Януковича та змістовному наповненню наступного українсько-китайського саміту.

Було позитивно оцінено підсумки другого засідання Міжурядової українсько-китайської комісії, яке проходило в Пекіні 23-24 вересня ц.р., та відзначено помітну активізацію двостороннього торговельно-економічного співробітництва за цілим рядом напрямків.

Сторони констатували високий рівень українсько-китайської взаємодії в рамках ООН та інших міжнародних організацій та домовились про подальшу активізацію такої співпраці.

Міністр закордонних справ України запросив главу МЗС КНР відвідати Україну з офіційним візитом. Запрошення було з вдячністю прийнято.

 

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.