Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

Київ 12:45

Заступник Міністра Віктор Майко прийняв копії Вірчих грамот від Посла Монголії в Україні (за сумісництвом)

13 вересня 2013, 11:30

Заступник Міністра закордонних справ України Віктор Майко прийняв копії Вірчих грамот від Надзвичайного і Повноважного Посла Монголії в Україні (за сумісництвом) Адія Ганбаатара.

Під час зустрічі сторони відзначили активізацію українсько-монгольського політичного діалогу, а також обговорили актуальні питання двостороннього порядку денного.

Віктор Майко висловив упевненість, що відносини між Україною та Монголією продовжуватимуть зміцнюватися та розвиватися на благо народів двох держав.

Заступник Міністра привітав А.Ганбаатара з призначенням на цю відповідальну посаду та побажав усіляких успіхів у його дипломатичній діяльності.Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.