Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

Київ 12:37

Геннадій Латій прийняв копії вірчих грамот від призначеного Посла Лівану в Україні пані Клод Халіль Аль Хаджаль

29 липня 2013, 12:35

Спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Геннадій Латій прийняв копії вірчих грамот від призначеного Посла Ліванської Республіки в Україні пані Клод Халіль Аль Хаджаль.

Під час зустрічі обговорювалися нинішній стан та перспективи розвитку взаємовигідного співробітництва між Україною та Ліваном у політичній, торговельно-економічній та гуманітарній сферах, взаємодії двох країн у рамках міжнародних організацій.

Відбувся обмін думками щодо питань формування нового уряду в Лівані та впливу на ситуацію в цій країні та в регіоні Близького Сходу подій у сусідній Сирії.

Останні новини

Конгресмени та сенатори підтвердили двопартійну підтримку України та наголосили на важливості стратегічного партнерства між Україною та США. | 21 березня, 18:22

21 березня 2019 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі з сенатором Майком Крейпо, до якої також увійшли сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді та члени Палати представників Расс Фулчер та Деббі Вассерман Шульц.