Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

, Київ 20:34

Заява Громадської ради при МЗС України щодо політичної ситуації в країні

25 лютого 2014, 11:57

С Х В А Л Е Н О         

Рішення Громадської ради

від 14 лютого 2014 року

 

Заява Громадської ради при МЗС України

Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами та здійснення громадського контролю за діяльністю МЗС, демонструючи свою небайдужість до подій в Україні, до яких сьогодні прикута увага міжнародної спільноти, заявляє про таке.

Триваюча політична криза в нашій державі вимагає якнайскорішого врегулювання шляхом мирного діалогу за участю усіх сторін, що мають продемонструвати свою конструктивність, здатність до компромісу та відданість інтересам держави та усього Українського Народу.

Громадська рада рішуче засуджує будь-які насильницькі дії, які є непритаманними миролюбному, мудрому та толерантному Українському Народу.

Ми підтримуємо курс України на європейську інтеграцію, утвердження в нашій державі найкращих цивілізаційних цінностей та високих стандартів, які відповідають одвічним прагненням Українського Народу відродитися у великій об’єднаній родині демократичних європейських держав.

Громадська рада висловлює підтримку українським дипломатам в Україні і за кордоном та закликає їх і надалі гідно представляти нашу державу на міжнародній арені, продовжувати ефективну роботу, спрямовану на забезпечення реалізації зовнішньополітичних пріоритетів України, підвищення її авторитету у світі.

Ми розраховуємо на подальшу підтримку українців, що проживають за кордоном, як невід’ємної частини Українського Народу, у зміцненні громадянської єдності і порозуміння в Україні, відновленні миру і злагоди в нашій державі.

Громадська рада закликає міжнародне співтовариство перейти від загальних декларацій до реальної підтримки України. Якнайшвидше скасування віз для громадян України, зокрема, з боку Європейського Союзу, стане вагомим та дієвим виявом підтримки Українському Народу, що самовіддано відстоює європейські цінності та демократичні свободи.