Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

, Київ 20:10

НАЦ Рада зовнішньої політики «Українська призма» у партнерстві з ГР при МЗС України та Представництвом Фонду ім. Ф.Еберта в Україні презентували результати щорічного аналітичного дослідження– “Українська призма: Зовнішня політика 2017”

18 квітня, 19:27

16 квітня неурядовий аналітичний центр Рада зовнішньої політики «Українська призма» у партнерстві з Громадською радою при МЗС України та Представництвом Фонду ім. Ф.Еберта в Україні презентували результати вже третього щорічного аналітичного дослідження та оцінки зовнішньої політики України за 50 географічними та функціональними напрямами – “Українська призма: Зовнішня політика 2017”. До участі були запрошені представники громадських організацій, аналітичних центрів, закордонних дипломатичних установ, українські дипломати, та парламентарі.

Під час презентації публікації в якості дискутантів виступили Заступник Міністра закордонних справ Василь Боднар, Директор Дипломатичної академії ім. Геннадія Удовенка Сергій Корсунський і Голова Комітету у закордонних справах Верховної Ради України Ганна Гопко, які прокоментували основні результати зовнішньої політики в 2017 році за напрямами та озвучили свої рекомендації щодо удосконалення ефективності даних напрямів.

Завершенням заходу стала панельна дискусія на тему "Як посилити рівень міжінституційної співпраці в зовнішній політиці?", де спікерами виступили Політичний директор МЗС Олексій Макеєв, керівник Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Адміністрації Президента Сергій Лещенко, Державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко, Директор Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина і Співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Михайло Пашков. Дискусію модерував Голова Громадської ради при МЗС Геннадій Максак.