Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

, Київ 03:11

Оголошення щодо проведення установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при МЗС України

19 березня 2015, 11:03

ОГОЛОШЕННЯ

07 квітня 2015 року о 15:00 у в приміщенні Дипломатичної академії України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2, 2-й поверх) відбудуться установчі збори з формування нового складу Громадської ради при МЗС України.

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів з формування Громадської ради при Міністерстві закордонних справ України запрошує інститути громадянського суспільства (далі – ІГС) до участі в установчих зборах.

Кінцевий термін подання заяв – 27 березня 2015 року включно.

Заява та додатки до неї можуть бути надіслані поштою або надані безпосередньо представнику ініціативної групи.

Документи приймаються за адресою: 01018, м. Київ, Михайлівська площа, 1 (скринька вхідної кореспонденції МЗС України) або 01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2 (приміщення Дипломатичної академії України).

За довідками звертатися: електронна адреса: gromradamzs@gmail.com, тел.: (044) 238-16-95, 238-1834.

До заяви додаються:

1. Рішення керівного органу (Правління, Ради, З'їзду тощо) чи керівника ІГС, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності).

2. Біографічна довідка делегованого представника ІГС (обов'язково контактна електронна адреса та телефони; додаткова інформація: досвід проведення громадських експертиз, моніторингів тощо, мотивація бути членом Громадської Ради при МЗС України, можливий напрямок роботи в Громадській Раді).

3. Завірені копії документів, що підтверджують легалізацію ІГС (статуту, свідоцтва/витягу про державну реєстрацію, довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, чи наказ, витяг з книги обліку громадських організацій, що ведеться органом, який здійснює легалізацію тощо).

4. Інформація про результати діяльності ІГС протягом останніх двох років (з акцентом на діяльність у сфері компетенції МЗС України).

5. Згода на оприлюднення персональних даних підписана особою, яку делегує ІГС.

Для забезпечення ефективного опрацювання документів Ініціативна група пропонує скористатися зразками заяви та перелічених додатків.

Склад Ініціативної групи затверджено Дорученням МЗС України від 03.03.2015 № 43 «Щодо забезпечення заходів з формування Громадської ради при МЗС України»

 

Голова ініціативної групи                                                               Щелкунов В.І.

Секретар ініціативної групи                                                           Фуркало О.В.