Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

, Київ 02:19

Візит заступника Голови Громадської ради при МЗС України до Естонії

11 грудня 2014, 23:47

Заступник Голови Громадської ради при МЗС України, Президент Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії «ЄВРОПЕЙСЬКА Україна» Вячеслав Буденко  на запрошення Президента Естонії Томаса Хендріка Ільвеса перебував в Естонській Республіці та взяв участь у Міжнародному форумі "Гідність в контексті прав людини", який проходив у цій країні.

Мета форуму - аналіз глобальних подій в галузі прав людини, які мали місце в 2014 році.

Важливою частиною заходу став виступ Уповноваженого Президента України зі справ кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, а також розгляд досліджень щодо дотримання прав людини на Кримському півострові.

У свою чергу заступник Голови Громадської ради В.Буденко розповів про створення у Європейському парламенті, при ПАРЄ та інших європейських інституціях груп підтримки України – «Друзі України». 10 грудня 2014 року у Європарламенті була створена також неформальна група «Друзі європейської України».

http://www.rbc.ua/rus/news/politics/v-evroparlamente-sozdana-neformalnaya-gruppa-druzya-evropeyskoy-10122014152700

 

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ | 09 березня, 18:20

Заява Міністра щодо формування ініціативної групи по створенню громадської ради при МЗС | 24 лютого, 19:33

В умовах російської збройної агресії проти України та дедалі складнішої міжнародної ситуації, як ніколи потребуємо підтримки з боку громадянського суспільства та експертного середовища. Надзвичайно важливим інструментом такої взаємодії вбачаємо механізм громадської ради при Міністерстві закордонних справ України.