Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

, Київ 20:07

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Спецпредставницю Генсекретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки Клер Хатчинсон

14 травня, 19:51

14 травня 2018 року Заступник Міністра закордонних справ України С.О.Кислиця зустрівся  із Спецпредставницю Генсекретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки Клер Хатчинсон.

Сторони обговорили зростання ролі жінок у безпековому секторі і цілу низку питань, які виникають у цьому зв’язку. Було зазначено, що роль жінок і їх внесок у забезпеченні вирішення безпекових проблем, як постали перед нашою державою, потребують посилення взаємодії НАТО та України у контексті імплементації положень резолюції РБ ООН 1325 та відповідного Національного плану дій. 

Окрема увага була зосереджена на питаннях підвищення обізнаності українських урядовців, представників громадськості та науковців щодо провідних тенденцій забезпечення гендерної рівності з урахуванням найкращого передового досвіду країн НАТО та партнерів Альянсу в армії та інших силових структурах.

Відбувся також обмін думками щодо взаємодії української сторони та НАТО у контексті діяльності спеціальних процедур ООН із захисту цивільних осіб в умовах конфліктів, торгівлі людьми, дітей та збройних конфліктів, а також сексуального насильства в конфліктах.

Останні новини

Павло Клімкін обговорив у Кенії можливу участь ООН-Хабітат у відновленні та розбудові інфраструктури Донбасу | 22 травня, 20:11

В рамках другого дня офіційного візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Кенії відбулися його зустрічі зі Спікером Національної Асамблеї Кенії Джастіном Мутурі, Генеральним директором Відділення ООН у Найробі Залє-Ворк Зевде та Виконавчим директором Програми ООН з населених пунктів (ООН-Хабітат) Маймуною Шаріф.