Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

, Київ 03:08

Делегація України на чолі з Заступником Міністра закордонних справ України С.О.Кислицею взяла участь у церемонії інавгурації нового Президента Республіки Чилі

12 березня, 12:49

11 березня 2018 р. делегація України у складі Заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Чилі (за сумісництвом) Юрія Дюдіна та Тимчасового повіреного України у Чилі Віталія Цимбалюка взяла участь у інавгураційних заходах з нагоди вступу на посаду нового Президента Республіки Чилі Себастьяна Піньєри, які відбулись у містах Вальпараїсо та Сантьяго.

Привітавши С.Піньєру з вступом на посаду Глави чилійської держави, Заступник Міністра С.Кислиця підкреслив готовність Уряду України розвивати взаємовигідну співпрацю з Республікою Чилі у сферах, які становлять взаємний інтерес, про що свідчить нещодавнє відкриття окремої української дипломатичної місії в Чилі.

Користуючись нагодою, С.Кислиця подякував Республіці Чилі за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України в умовах російської агресії проти України та висловив сподівання, що чилійська сторона і надалі залишатиметься надійним партнером України в Латинській Америці.