Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

, Київ 13:35

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Посла Алжиру

13 лютого, 15:19

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні Хосіна Буссуара.

Сторонами були обговорені ключові питання двосторонніх відносин, зокрема, практичні кроки щодо пожвавлення політичного діалогу. Підтверджено взаємну налаштованість на подальшу активізацію всебічної торговельно-економічної співпраці.

Відбувся обмін думками щодо актуальних міжнародних питань та розвитку ситуації у регіоні Північної Африки та Близького Сходу.

Останні новини

Заступник міністра Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Чилі в Україні за сумісництвом | Вчора, 17:25

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Чилі в Україні за сумісництвом Хýліо Брáво Юбіні.

Албанія підтверджує незмінність курсу на повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України | 22 лютого, 19:00

22 лютого 2018 року відбувся офіційний візит в Україну Міністра закордонних справ та у справах Європи Республіки Албанія Дітміра Бушаті, в ході якого у Києві були проведені переговори Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром Бушаті.