Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

, Київ 00:45

Павло Клімкін перебуватиме з робочою поїздкою в м. Чернівці

10 січня, 09:50

11 січня 2018 року у Чернівцях відбудеться зустріч Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії Теодора Мелешкану.

Керівники зовнішньополітичних відомств планують обговорити широке коло питань двосторонньої співпраці на міждержавному та регіональному рівнях.

Очікується, що Міністри також обговорять питання забезпечення освітніх прав румунської національної меншини та імплементації положень нового Закону України «Про освіту» з урахуванням висновків Венеціанської комісії.

Передбачається зустріч керівників дипломатії України та Румунії з керівництвом Чернівецької обласної державної адміністрації та міста Чернівці, а також представниками активу румунської громади області.

                                                                                   ***

Відділ інформаційної діяльності обласної державної адміністрації розпочинає акредитацію журналістів для участі у заходах пов’язаних з візитами високопосадовців обох держав.

Програма заходів уточнюється та буде повідомлена додатково.

Акредитація за номерами телефонів (роб. тел. (0372) 55-05-09, моб. тел. 0951933622, Ольга), або електронною поштою (press.oda@ukr.netдо 14.00 10 січня 2018 року.