Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

, Київ 20:22

Заступник Міністра Сергій Кислиця прийняв Спеціального представника Діючого голови ОБСЄ з гендерних питань Мелані Вервір

15 червня 2017, 09:00

Сторони обговорили широке коло питань з ґендерної проблематики, зокрема, щодо протидії ґендерно обумовленому насильству, особливо в контексті конфлікту, а також виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” відповідно до Національного плану дій на період до 2020 року.

Заступник Міністра наголосив на  важливості залучення ОБСЄ до забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, а саме жінок, а також допомоги демобілізованим військовослужбовцям у їх адаптації до мирного життя. Відзначено експертну допомогу ОБСЄ.

Спецпредставник висловила готовність й надалі продовжувати співпрацю з українською стороною на цьому напрямку.

Зустріч стала практичним свідченням відданості України зобов’язанням ОБСЄ у сфері гендерної рівності, сприятиме зміцненню їх виконання у відповідності з пріоритетами Уряду України.

Останні новини

Павло Клімкін обговорив у Кенії можливу участь ООН-Хабітат у відновленні та розбудові інфраструктури Донбасу | 22 травня, 20:11

В рамках другого дня офіційного візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Кенії відбулися його зустрічі зі Спікером Національної Асамблеї Кенії Джастіном Мутурі, Генеральним директором Відділення ООН у Найробі Залє-Ворк Зевде та Виконавчим директором Програми ООН з населених пунктів (ООН-Хабітат) Маймуною Шаріф.