Громадська рада при Міністерстві закордонних справ України

, Київ 20:28

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відкрив VIII Безпековий форум у Вашингтоні

16 лютого 2017, 11:50

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 15 лютого відкрив VIII Безпековий форум у Вашингтоні, що проходив у бібліотеці Конгресу США.

У своєму вітальному слові Міністр подякував за двопартійну підтримку України з боку американських законодавців, яка відіграє велику роль для безпеки України і світу. Він наголосив на практичній цінності американської допомоги, спрямованої на зміцнення оборонозданості України. Міністр, зокрема відзначив ефективність навчань американськими інструкторами українських військових, підкресливши, що ЗСУ довели свою боєздатність і готовність стримувати російську агресію, що, зокрема, було продемонстровано під час нещодавньої ескалації внаслідок дій російсько-терористичних сил в районі Авдіївки.

Павло Клімкін також підкреслив, що мир може бути відновлений на Донбасі лише коли Росія виконає свої зобов’язання відповідно до Мінських домовленостей. «Це, передусім, стосується режиму припинення вогню, допуску міжнародних спостерігачів, які матимуть всі можливості проводити моніторинг та верифікацію, відвід озброєнь та звільнення заручників».  Міністр також наголосив на необхідності де-окупації Криму та повного відновлення територіальної цілісності України. 

Останні новини

Павло Клімкін обговорив у Кенії можливу участь ООН-Хабітат у відновленні та розбудові інфраструктури Донбасу | 22 травня, 20:11

В рамках другого дня офіційного візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Кенії відбулися його зустрічі зі Спікером Національної Асамблеї Кенії Джастіном Мутурі, Генеральним директором Відділення ООН у Найробі Залє-Ворк Зевде та Виконавчим директором Програми ООН з населених пунктів (ООН-Хабітат) Маймуною Шаріф.